I. ročník tenisového turnaje - 11.8.2001

Tenisový turnaj na nových kurtech ve Velké Losenici

V sobotu 11. srpna se na nových kurtech ve Velké Losenici konal 1. ročník tenisového turnaje neregistrovaných hráčů. Hrálo se celkem ve 3 kategoriích: děti do 15 let, hráči 16 až 39 let a poslední kategorií byli veteráni, kteří přesáhli věkovou hranici 40 let.
      Začátek turnaje byl v 8.00, kdy se začali scházet první účastníci. V 8.30 proběhlo rozlosování v jednotlivých kategoriích a hned potom se začalo hrát. Za celkem pěkného počasí se odehrálo více jak 40 zápasů, ve kterých byla znát stoupající forma hráčů.
      Pro ty, co zrovna nehráli, bylo připraveno občerstvení v podobě grilované klobásy a točeného piva, pro ty mladší to pak byly limonády.
      Nejvíce zastoupenou kategorií byli hráči ve věku 16 až 39 let, kterých se zúčastnilo 13. Veteránů a dětí do 15 let bylo shodně po 5 účastnících. Všechny zápasy byly odehrány do 16 hodin, kdy došlo také k vyhlášení vítězů v jednotlivých kategoriích.

Výsledková listina je následující:

děti do 15 let

1. Štíbal, Velká Losenice

2. Pavelec  Martin
  3. Hromádková Michaela, Velká Losenice

kategorie 16 až 39 let:

1. František Tonar, Velká Losenice
  2. Zdeněk Slota, Přibyslav
  3. Jaroslav Sobotka, Nížkov

kategorie nad 40 let:

1. Jiří Jajtner, Hamry nad Sázavou
  2. Radek Šmídl, Praha
  3. Miloslav Černý, Miroslav Hromádka, Jan Čumpl (všichni Velká Losenice)

Vzhledem k tomu, že se jednalo o 1. ročník tenisového turnaje, tak byla TJ Velká Losenice s počtem účastníků spokojena a doufá, že si tento turnaj vytvoří určitou tradici, získá si stálé účastníky a bude mít stále stoupající kvalitu.

zpět na hlavní stránku      zpět na archív akcí